Uudised

Muusikaettevõte, osale praktikaprogrammis INTRO juunior

Ootame kuut Eesti muusikaettevõtet osalema meie praktikaprogrammi INTRO juunior, mis on mõeldud muusikavaldkonnas töötamisest huvitatud tudengitele. Programm on ettevõtte jaoks hea võimalus anda oma panus järgmiste Eesti muusikavaldkonna spetsialistide arengusse ning proovida järele, kuidas luua oma ettevõttesse praktikakoht.
Kandideerimise tähtaeg on 1. november kell 23.59.

INTRO juunior on kahekuuline muusikavaldkonda sissejuhatav praktikaprogramm tudengitele, mille põhiosa moodustavad seminarid Music Estonias ja külastused muusikaettevõtetesse. Kaks nädalat praktikast moodustab töövarjutamine muusikaettevõttes, sh ühe konkreetsema ülesande või projektiga tegelemine. Praegu otsime praktikaprogrammi ettevõtteid, peagi avame kandideerimise ka praktikantidele.
Praktika toimub 2021. aasta jaanuarist veebruari lõpuni.

Ootame Sind kandideerima, kui

  • Su ettevõte tegutseb muusikavaldkonnas, olgu selleks management, agentuur, kirjastus, plaadifirma või midagi muud;
  • Sa oled valmis võtma oma ettevõttesse kaheks nädalaks praktikale ühe praktikandi;
  • Sul on pakkuda praktikandile konkreetne ja hariv ülesanne või projekt, millega ta saaks Su ettevõttes kahe nädala jooksul tegeleda;
  • Su ettevõtte esindaja(d) on valmis korraldama praktikantidele seminari, et selgitada muusikavaldkonna toimimise põhimõtteid. Ette on nähtud väike tasu seminaril kõnelemise eest.

Kandideerima

Tähtaeg on 1. november kell 23.59

Küsimuste korral kirjuta Marili Randlale aadressil marili@musicestonia.eu.

Seotud uudised