Uudised

Muusikaettevõte, osale praktikaprogrammis INTRO Juunior II

Ootame viit Eesti muusikaettevõtet osalema meie praktikaprogrammis INTRO juunior II, mis on mõeldud muusikavaldkonnas töötamisest huvitatud tudengitele. Programm on ettevõtte jaoks hea võimalus anda oma panus järgmiste Eesti muusikavaldkonna spetsialistide arengusse ning proovida järele, kuidas luua oma ettevõttesse praktikakoht.
Praktikaprogramm toimub mai – juuni 2021.
Kandideerimise tähtaeg on 26. märts.

INTRO Juunior on kahekuuline muusikavaldkonda sissejuhatav praktikaprogramm tudengitele, mille põhiosa moodustavad seminarid Music Estonias ja külastused muusikaettevõtetesse. Kaks nädalat praktikast moodustab töövarjutamine muusikaettevõttes, sh ühe konkreetsema ülesande või projektiga tegelemine. Praegu otsime praktikaprogrammi ettevõtteid, peagi avame kandideerimise ka praktikantidele.

Ootame Sind kandideerima, kui

  • Su ettevõte tegutseb muusikavaldkonnas, olgu selleks management, agentuur, kirjastus, plaadifirma või midagi muud;

  • Sa oled valmis võtma oma ettevõttesse kaheks nädalaks praktikale ühe praktikandi;

  • Sul on pakkuda praktikandile konkreetne ja hariv ülesanne või projekt, millega ta saaks Su ettevõttes kahe nädala jooksul tegeleda;

  • Su ettevõtte esindaja(d) on valmis korraldama praktikantidele seminari, et selgitada muusikavaldkonna toimimise põhimõtteid. Ette on nähtud väike tasu seminaril kõnelemise eest.


Jaanuar-märts 2021 leidis aset esimene INTRO Juunior praktkaprogramm, kus osalesid ettevõtted: TIKS Rekords, Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Sveta Baar, Estonian Funk Embassy ja Sky Media. Praktikantidena osalesid tudengid erinevatest ülikoolidest: TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia, Aalto Ülikool, Tallinna Ülikool.

kandideerima

Tähtaeg on 26. märts 2021

Küsimuste korral kirjuta Marili Randlale aadressil marili@musicestonia.eu.


Seotud uudised