Uudised

Noor muusik, osale rahvusvahelises programmis MasterCamp!

Tuntud Ukraina muusiku ja produtsendi Ivan Dorni poolt loodud House of Culture Masterskaya, kutsub noori muusikuid osalema programmis MasterCamp.

MasterCamp haridusprogramm ühendab endas Ukraina, Euroopa ja UK muusikatööstuse liidrite põhjalikud teadmised kaasaegsest muusikaturust, autoriõigustest, brändingust, turundusest, tuurikorraldusest ja finantsoskustest ning praktilise kogemuse muusikaproduktsioonist ja meeskonnatööst House of Culture “Mastaskaya” stuudiotes.

MasterCamp programmi toetab Euroopa Liit ning selle eesmärgiks on toetada Ukraina ja teiste Euroopa Liidu riikide väiksematest linnadest ja regioonidest pärit noorte muusikute arengut, kellel on vähem võimalusi kogemuste ja teadmiste omandamiseks muusikatööstuses- ja produktsioonis.

Programm koosneb kolmest etapist: kvalifitseerimise voor, online-koolitus muusikatööstuse baasteadmiste arendamiseks ja praktiline kohapeal toimuv muusikaproduktsiooni intensiivkursus.

Kvalifitseerimisvoor on avatud. Kandideerimiseks tuleb täita küsimustik, saata demo-salvestused oma lugudest ja videod live-esinemistest ning motivatsioonikiri. Kandideerima on oodatud muusikud vanuses 18-35. Kandidaatide seast valitakse 60 osalejat, kes saavad seejärel liituda programmi teise etapi, online-koolitusega.


Taotluste tähtaeg on 6. aprill

Vastu võetakse vaid esimesed 500 taotlust – huvi korral esita taotlus esimesel võimalusel!


Online programm koosneb seitsmest moodulist, mis sisaldavad teoreetilisi teadmisi ja muusikatööstuse ekspertide kogemusi.

Masterskaya keskuse juht Grigory Fatyanov tutvustab osalejatele muusikaturu põhiprintsiipe ja muusikaprojekti teostamise etappe. Best Music Publishing jurist Oleksandr Selivanov räägib autoriõigustest ning analüüsib selles vallas tihemini tehtavaid vigu. Valentin Panyuta, Fedoriv Agency brändijuht, õpetab brändistrateegia loomist ning inglise firma Jukebox PR juht Alex Jux selgitab noortele muusikutele põhilisi turundustööriistu, sotsiaalvõrgustikke ja suhtekorraldust. Dartsia Tarkovska, Music Export Ukraine kaasasutaja, räägib rahvusvahelise muusikaturu turunduslikest eripäradest. Rahvusvahelise booking agentuuri MORE ZVUKOV AGENCY juht Natalia Padabed annab praktilist nõu agendi leidmiseks, tuuride korraldamiseks Euroopas ja esitlusfestivalidel osalemiseks. Programmi viimase loengu viib läbi Chris Cook, Inglismaa firma Complete Music Update juht ja turundusdirektor, kes räägib finantsvõimalustest ning kaasaegse muusikaturu tululiikidest.

Online programmis osalejatest valitakse välja 20 muusikut, kes saavad võimaluse külastada Kiievit ning osaleda muusikaproduktsiooni intensiivkursusel House of Culture “Masterskaya” stuudios. Nädala jooksul töötavad osalejad koos oma projektide kallal, õpivad läbi praktika algtasemel salvestamist ning ka kõiki teisi muusikaproduktsiooni nüansse. Valmivad projektid avaldatakse “MasterCamp” erikollektsioonis Masterskaya plaadifirma alt.

Kandideeri siin 

Seotud uudised