Uudised

Osale seminaril “Kuidas luua autentset artisti brändi”

Ootame kõiki, kes soovivad arendada enda oskusi artisti brändiloomes, osalema seminaril “Kuidas luua autentset artisti brändi” neljapäeval, 11. märtsil kell 16.00. Seminar toimub Zoom keskkonnas.

Uurime koos artisti brändi erinevaid aspekte ja arutame, kuidas selles just artisti autentsust ja isikupära esile tuua ja säilitada. Töötuba aitab sul mõtted tööle panna ja brändi loomise protsessiga algust teha. Sellele järgneb esitlus, mis on täis erinevate artistide näiteid, et sind inspireerida ja uusi ideid anda.

Pärast seminari on osalejatel teada kõik vajalik, et sukelduda põnevusega oma isikliku universumi loomisesse ja kuidas kõik õpitu originaalseks artisti brändiks kokku siduda.

Effi Summers’i biograafia

Pärast moemeedia- ja turundusõpinguid muusikaettevõtluse ja juhtimise erialal alustas Effi värvikat karjääriteed, mis on viinud paljude koostöödeni indie-artistidega, plaadifirmadega ja management’idega, kellele ta loob visuaalseid brände ja esteetikat, mis jäädvustaksid ilmekalt artisti olemust ja ta muusikat.

Osa sellest värvikast karjääriteest hõlmas ka ülemaailmsele moebrändile disainimist, ansambli The Noisettes stiliseerimist ja enda muusikaettevõtte asutamist.

Effi mõtleb läbi loovlahenduse kõik aspektid (ja neid on PALJU!), jäädes samas truuks artistile ning olles teadlik praegustest trendidest.

seminaril OSALEMINE

Osalustasu: 25/18* €
*Hind Music Estonia liikmetele

Toimumiskoht: Zoom

Zoomi link saadetakse registreerunud osalejatele hiljemal päev enne koolituse toimumist. Seminar toimub inglise keeles.

Kõigil osalejatel palutakse koolitusel osalemisel ka digiallkirjastada registreerimisleht, et kinnitada oma osalust. Vastav info saadetakse osalejale meilile.

registreerimine

Küsimuste korral kirjutage: info@musicestonia.eu

Koolitust toetab EAS Euroopa Regionaalfondi vahenditest.


Seotud uudised