Mentorlus

Aitame vahendada Eesti muusikaettevõtetele ja artistidele väliskonsultante ning mentoreid, et oleks võimalus arendada teadmisi, leida vastuseid küsimustele ning saada tuge tegevustel ekspordi suunal.

Oleme koondanud hulga erineva profiili, kogemuse ja päritoluga mentoreid, keda julgeme soovitada kui oma ala eksperte. Kaasatud on nii managere, agente, PR-eksperte, muusika sünkroniseerimise spetsialiste jpt. Ka žanriliselt on valikus erineva profiiliga mentorid, kellel on kogemusi nii metali, jazzi, popi, folgi, klassika kui ka muudes muusikastiilides.

 

Välismentorluse- ja konsultatsiooni­teenus

Music Estonia annab Eesti muusikaettevõtetele ja artistidele võimaluse kaasata enda tegevusse väliskonsultante ning mentoreid, et arendada enda teadmisi, leida vastuseid oma küsimustele ning saada tuge tegevustel ekspordi suunal.

Oleme koondanud hulga erineva profiili, kogemuse ja päritoluga mentoreid, keda julgeme soovitada ja vahendada kui oma ala eksperte. Kaasatud on nii managere, agente, PR-eksperte, muusika sünkroniseerimise spetsialiste jpt. Ka žanriliselt on valikus erineva profiiliga mentorid, kellel on kogemusi nii metali, jazzi, popi, folgi, klassika kui ka muudes muusikastiilides.

Kuidas teenus töötab?

Õige mentori leidmiseks vaata läbi allpool asuvad mentorite profiilid ning leia enda praegusele vajadusele vastav inimene.

Järgmise sammuna tuleb täita ära ankeet, kus palume Sul kirjeldada oma profiili ning anda väike ülevaade, mis teemal täpsemalt nõu vajaksid ning kes oleks sinu eelistatud mentor. Eksperte saad kaasata nii ühekordse konsultatsiooni näol, kui ka pikema ajalise mentorsuhte (5 kohtumist) näol.

Vaatame sooviavaldused üle, küsime vajadusel lisaküsimusi, kinnitame briifi sobivuse mentoriga ning paneme ühiselt paika kohtumise aja. Kõik nimekirjas olevad mentorid on avaldanud huvi oma teadmisi ja kogemusi jagada, kuid mentoritel on siiski võimalus loobuda juhul, kui mingil põhjusel ajastus või projekti profiil neile sobima ei peaks. Sellisel juhul aitame kindlasti leida mõne teise sobiva nõuandja.

Nimekiri mentoritest on täienev ning ei ole lõplik. Seega juhul kui on huvi mõne teise väliseksperdi kaasamise vastu või küsimusi mõne konkreetse teema kohta, millele vastavat profiili ei paista meie mentorite seas olevat, siis anna meile sellest märku ning võimalusel kaasame programmi sobiva inimese.

Osaleja on kohustatud peale mentorsessiooni Music Estoniale esitama mentorlusest digiallkirjastatud kokkuvõtva memo.

Hind

Ühekordse konsultatsiooni tasu orienteeruvalt 100€ – 200€.

Mentorluse tasu (5 kohtumist) 500€ – 800€.

Hindadele ei lisandu käibemaksu.

Esita enda päring siin

 


Ulrike Köstinger

Vienna, Austria

Tony Boden

London, UK

Andreas Vierziger

Vienna, Austria

Anastasia Connor

Edinburgh, UK

Tom Sherlock

Dublin, Ireland

Riku Pääkkönen

Espoo, Finland

Nuno Saraiva

Lisbon, Portugal

Nis Bogvad

Denmark

Mirza Radonjica

Denmark

Melanie Lechmann

Munich, Germany

Martyna van Nieuwland

Katowice, Poland

Martel Ollerenshaw

London, UK

Marc Wesseling

Tokyo, Japan

Madeleine van Geuns

Amsterdam, The Netherlands

John Willame

Almere, The Netherlands

Hen Heimdal

London, UK

Hannes Tschürtz

Vienna, Austria

Els Moens

Ghent, Belgium

Ellie Giles

England

Dan Koplowitz

Los Angeles, USA

Brandon Rosenbluth

Ljubljana, Slovenia

Ania Kasperek

Stockholm/Malmö, Sweden

Andy Jones

Wrexham, Wales, UK