Sundmused

Seminar “Artisti ja manageri koostöö”

Asukoht: Music Estonia HUB

“Mida manager ikkagi täpsemalt teeb?”
“Kas meie vahel peaks olema leping ja mida see võiks sisaldada?”
“Mis juhtub siis, kui tiimi lisanduvad näiteks plaadifirma või agent?”
“Kuidas võiks artisti ja manageri koostöö maksimaalselt hästi sujuda?”

Kui oled artist või manager ja soovid vastust neile ning veel paljudele olulistele küsimustele, siis oled oodatud “Artisti ja manageri koostöö” seminarile, mida viib läbi pikaaegse muusikatööstuse kogemusega manager Ellie Giles (UK).

Seminarile on oodatud nii tegutsevad managerid kui ka nende artistid. Räägime artisti ja manageri tiheda koostöö olulisusest ja toimimise põhimõtetest. Käsitleme olulisi teemasid, nagu koostöökokkulepped, lepingud, töö- ja rahajaotus, ootused ja igapäevatöö.

Seminari fookuseks on kogemuste ja väljakutsete jagamine, et osalejad saaksid õppida ja inspireeruda teiste professionaalide kogemustest. Tutvustame artisti ja manageri koostöö rahvusvahelisi standardeid ja parimaid praktikaid ja arutleme kuidas saavutada parimad võimalikud tulemused ning tagada mõlemapoolne rahulolu. Lisaks omavahelisele koostööle, arutleme ka, milliseid muutuseid toob kaasa teiste partnerite (plaadifirma, kirjastus vms) tiimi lisandumine ning mida nendes kokkulepetes silmas pidada.

Toimuvad ka eraldi minisessioonid ainult manageridele ja ainult artistidele, et küsitud saaks kõik põletavad küsimused, mida ehk oma koostööpartneri juuresolekul küsida ei söanda. Osalejad saavad seminarilt kaasa praktilisi näpunäiteid ja strateegiaid, mis aitavad neil luua tugeva ja mõlemale poolele kasuliku koostöösuhte.

Ootame nii artiste kui ka managere kasutama seda suurepärast võimalust, et õppida teiste kogemustest, leida uusi lähenemisviise ning luua tugevaid ja jätkusuutlikke koostöösuhteid!

Registreeru ja osta pilet siit!

Seminar toimub Music Estonia HUBis, Telliskivi Loomelinnakus ja Zoom keskkonnas ja viiakse läbi inglise keeles.

Aeg:
K 27. september
Kl 15.00 – 19.00

Hind:
Tavaosaleja: 50 €
Music Estonia liige*: 40 €

*soodustus kehtib ka ettevõttega seotud artistidele, juhul kui arveldamine toimub läbi ettevõtte, mis on Music Estonia liige.

 

Ellie Giles on töötanud muusikatööstuses umbes 15 aastat, alustades promootorina Barfly’s ning seejärel edukalt tegutsedes A&R-i valdkonnas (leides artiste nagu nt. Ellie Goulding ja White Lies) Polydori all.

Ellie armastus aidata artistidel saavutada nende täielik potentsiaal, strateegiline koordineerimine ja eduka äritegevuse ülesehitamine tõmbas teda produtsentide ja artistide haldamise juurde.

Ellie artistide hulka kuuluvad Matty Green – miksimisinsener (U2/Ed Sheeran/Yeasayer), Adam Noble – produtsent/miksimisinsener (Nothing But Thieves/Placebo), Bill Ryder –Jones (artist/produtsent) ning lisaks veel paar uut artisti.

 

Seminari toimumist toetab Eesti Kultuurkapital