Sundmused

Seminar: “ChatGPT – AI rakendused muusikatööstuses”

Asukoht: Music Estonia HUB

Seminar: “ChatGPT – AI rakendused muusikatööstuses”

Koolitaja: Kristjan Heinmets

Osta pilet: SIIT

Aeg:
T 18. juuni 2024
Kl 15.00–18.00

Kui oled artist, manager või mõnes muus rollis loomemajanduses toimetav ettevõtja, kes otsib võimalusi, kuidas tehnoloogia abil oma tööd lihtsustada siis see seminar on loodud just Sulle!

Seminari jooksul teeme põhjaliku ülevaate tehisintellekti ja GPT tehnoloogia(te) taustast, kus uurime, kuidas need tööriistad toimivad ning milliseid võimalusi need pakuvad Sul oma loomingut ja tööd tõhustada.

Toimub ka praktiline osa, mis keskendub erinevatele harjutustele ja ülesannetele, mis on kohandatud muusikatööstuse kontekstile. Harjutuste hulgas vaatame, kuidas:

  • genereerida ideid oma teoste turustamiseks
  • planeerida ja viia tegevusi edukaks teoste turustamiseks
  • koostada turundusmaterjale
  • leida uusi viise loomingulisteks protsessideks
  • luua ja kontrollida pakkumisi erinevates kontekstides (live esinemised ja litsentsid jms)
  • luua nö oma GPT’d, et korduvaid protsesse automatiseerida (e-maili vastaja, pakkumiste tegija jms)

Võtame eraldi aja, et ChatGPT abil tõhustada just Sinu vajadustest lähtuvaid protsesse. Saad võimaluse küsida seminari läbiviijalt oma ideede põhjal viise, kuidas mingeid konkreetseid väljakutseid lahendada ning üheskoos saame leida parimad viisid.

Lisaks käsitleme parimaid praktikaid, kuidas integreerida tehisintellekti oma igapäevatöösse, vältida levinud vigu ning mõista tehnoloogia piiranguid ja eetilisi kaalutlusi.

Seminari lõpus vaatame tulevikku ja arutame, millised on AI ja ChatGPT arengusuunad ning kuidas need võivad mõjutada loomevaldkonda. Tule ja saa osa kolmetunnisest seminarist, mis annab Sulle väärtuslikke teadmisi ja oskusi, et oma tööd lihtsustada.

Kristjan Heinmets on rahvusvahelise taustaga turundusprofessionaal, kes on arendanud oma oskusi sisuloome, digiturunduse ja projektijuhtimise valdkondades, töötades nii idufirmades kui ka suurtes globaalsetes ettevõtetes. Samuti on ta iseseisvalt süvendanud oma teadmisi andmeanalüütika ja tehisintellekti vahendite kasutamisest ettevõtete protsesside lihtsustamiseks. Alates 2018. aastast on Kristjan olnud seotud muusikatööstusega, alustades praktikandina ja edutatuna protsessi juhiks Heroic Music Group’is, kus ta on töötanud selliste artistidega nagu San Holo, DROELOE ja Taska Black. Eestis viibides on ta aidanud mitmeid artiste nende karjääris, sealhulgas Shira, Hellove ja Around The Sun.

Lisaks põhitööle on ta ka arendamas tehnisaru, mille abil artistid-managerid saavad automaatselt üle vaadata lepinguid muusikatööstuses: https://redline.attorney/.

Seminar toimub Music Estonia HUBis, Telliskivi Loomelinnakus (võimalik ka Zoomi kaudu osalemine, kuid eelistame kohapealset osavõttu, seminari ei salvestata).

Hind:
Esimesed 10 osalejat:
Tavaosaleja: 35 €
Music Estonia liige: 28 €

Ülejäänud:
Tavaosaleja: 50 €
Music Estonia liige: 40 €

Osta pilet: SIIT