Toeta Ukrainat

“Praegu on veel vara arutada, kuidas toetada Ukraina muusika- ja kultuurisektori taastamist, sest praegu kaitseb meie rahvas, sealhulgas muusikud ja kogu muusikaringkond, meie vabadust kogu riigis. Et aidata Ukraina muusikakogukonda just nüüd, palume toetada meie vabaduspüüdlusi,” kommenteerib Music Export Ukraine kaasasutaja Alona Dmukhovska.

 1. Anneta kannatanutele, pagulastele ja Ukraina vabaduse kaitsjatele
  – Toeta inimesi:
  World Central Kitchen
  UNICEF USA
  Punane Rist
  SOS Ukraina
  Ukraina heaks!Paku oma ettevõttes Töötukassa abil töödAita sõjapõgenikke ja liitu Niine 2 vabatahtlike grupiga Kui tead muusikavaldkonnas tööd otsivaid ukrainlasi Eestis, kirjuta info@musicestonia.eu. Proovime leida neile võimalusi.
 2. Aita välismaal majutuse vajajaid: UkraineNow
 3. Jaga oma sotsiaalmeedias viimaseid uudiseid/fotosid ja videosid Ukrainast või usaldusväärsete allikate linke. Iga hääl loeb.
  – Uudised ja viimased teated:
  Ukrayinska Pravda
  Kyiv Independent
  The New Voice of Ukraine
  Svidomi Instagramis
  Ukraine Now Telegram

  – Ametlikud allikad:

  Ukraina president Twitteris ja Facebookis
  Ukraina Välisministeerium Twitteris ja Facebookis
 4. Liitu meeleavaldustega oma linnas, et Ukrainat toetada ja Venemaa agressiooni hukka mõista. Leia proteste enda läheduses: StandWithUkraine
  Music Export Ukraine on sõltumatu algatus, mis aitab edendada Ukraina muusikavaldkonda, luua uutel artistidel kontakte ning toetada nende rahvusvahelist tegevusti.

Märkame, aitame!
Au Ukrainale!