Toeta Ukrainat

“Praegu on veel vara arutada, kuidas toetada Ukraina muusika- ja kultuurisektori taastamist, sest praegu kaitseb meie rahvas, sealhulgas muusikud ja kogu muusikaringkond, meie vabadust kogu riigis. Et aidata Ukraina muusikakogukonda just nüüd, palume toetada meie vabaduspüüdlusi,” kommenteerib Music Export Ukraine kaasasutaja Alona Dmukhovska.

  1. Anneta kannatanutele, pagulastele ja Ukraina vabaduse kaitsjatele
    – Toeta inimesi:
    World Central Kitchen
    UNICEF USA
    Punane Rist
    SOS Ukraina
    Ukraina heaks!Paku oma ettevõttes Töötukassa abil töödAita sõjapõgenikke ja liitu Niine 2 vabatahtlike grupiga Kui tead muusikavaldkonnas tööd otsivaid ukrainlasi Eestis, kirjuta info@musicestonia.eu. Proovime leida neile võimalusi.
  2. Aita välismaal majutuse vajajaid: UkraineNow
  3. Jaga oma sotsiaalmeedias viimaseid uudiseid/fotosid ja videosid Ukrainast või usaldusväärsete allikate linke. Iga hääl loeb.
    – Uudised ja viimased teated:
    Ukrayinska Pravda
    Kyiv Independent
    The New Voice of Ukraine
    Svidomi Instagramis
    Ukraine Now Telegram

    – Ametlikud allikad:

    Ukraina president Twitteris ja Facebookis
    Ukraina Välisministeerium Twitteris ja Facebookis
  4. Liitu meeleavaldustega oma linnas, et Ukrainat toetada ja Venemaa agressiooni hukka mõista. Leia proteste enda läheduses: StandWithUkraine
    Music Export Ukraine on sõltumatu algatus, mis aitab edendada Ukraina muusikavaldkonda, luua uutel artistidel kontakte ning toetada nende rahvusvahelist tegevusti.

Märkame, aitame!
Au Ukrainale!