Uudised

Artistidele on avatud kandideerimine rahvusvahelisse arendusprogrammi HEMI Music Awards

Ekspordivalmis artistid saavad nüüd kandideerida arendusprogrammi, mis annab parimatele võimaluse astuda üles mitmetel Kesk- ja Ida-Euroopa festivalidel. Taotluste esitamine on avatud kuni 23. detsembrini 2020.

HEMI Music Awards (HMA) on artistidele suunatud programm, mille fookuses on rahvusvahelise karjääri arendamine. Ootame kandideerima artiste, kes soovivad jõuda uute turgude ja laiema publikuni. HMA korraldajaks on rahvusvaheline artiste ja muusikatööstuse professionaale toetav projekt Hub for the Exchange of Music Innovation (HEMI). Üleskutse on suunatud Eesti, Poola, Tšehhi, Sloveenia, Ungari, Rumeenia, Põhja-Makedoonia, Serbia ja Kreeka artistidele.  

Osalejad valib välja 27-liikmeline rahvusvaheline žürii, kelle seas on festivalikorraldajad, promootorid, ekspordikontorite ja kontserdipaikade esindajad ning muusikaajakirjanikud üheksast HEMI partnerriigist. Eestist on žüriiliikmetena kaasatud Tallinn Music Week festivali kommunikatsioonijuht Ingrid Kohtla, festivalikorraldaja Mihkel Kübar ja Music Estonia tegevjuht Ave Tölpt.  

HEMI Music Awards 2021 koguväärtus on 36 000 eurot mis jaotub kolme etapi peale. Selle raames saavad valitud artistid osa neile suunatud arenguprogrammist ja kontaktiloomest, konsultatsioonidest rahvusvaheliste muusikatööstuse professionaalidega ning programmi viimases etapis tuge rahvusvahelisest meediakajastusest festivaliesinemisteni.  

Kandideerida saavad sooloartistid ja muusikalised kollektiivid, mille liikmete vanus on vähemalt 18 eluaastat ning kelle alaliseks elukohaks on Eesti või mõni teine HEMI partnerriik. Taotluste esitamise tähtajaks on 23. detsember 2020 kell 23.59 CET. Kandideerimisel ei ole žanrilisi piiranguid ning osalemine on tasuta.   

Esita taotlus siin:

https://hemimusichub.com/awards

Seotud uudised