Uudised

Budapest Showcase Hub 2018 – Music Estonia delegatsioon, Erki Pärnoja ja Frankie Animal

15.–17. novembrini toimub Ungaris Budapestis esitlusfestival Budapest Showcase Hub (BUSH), millest võtab osa ka Music Estonia delegatsioon. Eesti artistidest astuvad festivalil üles Erki Pärnoja ja Frankie Animal.

Delegatsiooni kuuluvad:

Eesti artistid BUSHil

Erki Pärnoja esitab oma loomingut neljapäeval, 15. novembril kl 20.50–21.30 klubis Instant.

Helilooja, kitarrist ja multiinstrumentalist Erki Pärnoja on tuntust kogumas ka mitmekülgse sooloartistina. 2016. aastal ilmus temalt laialdast tähelepanu äratanud debüüt-EP “Himmelbjerget”. Western-kitarridele, analoogsüntesaatoritele ja filmilikule tunnetusele toetuv muusika on saanud endale väärilise jätku – ajaliku elu lõplikkust käsitleva teemaplaadi “Efterglow”. “Efterglow” on leidnud kõlapinda nii Eestis kui ka välismaal. 2018 Eesti Muusikaauhindadel pälvis Pärnoja kaks auhinda

Aasta Indie/Alternatiivalbum ning esimese instrumentalistina ka Aasta Meesartisti auhinna.

Frankie Animal astub Budapesti lavalaudadele reedel, 16. novembril kell 22.30–23.10 klubis Frame.

Frankie Animal on jäiselt mahlane kui värskelt pressitud Mojito reedesel hilisõhtul, täites ruumi enda ümber “täna võib kõike juhtuda…” tundega. Ühtaegu õrn ja jõuline, lummab see indie rock‘i bänd publikut oma läbistava, kuid samas intiimse esinemislaadiga ning kõlapildiga, millest kuuleb mõjutusi Feistist Jack White’ini.

BUSH on vaid Ida-Euroopa regioonile ning uutele talentidele keskenduv esitlusfestival ja konverents, mis toimub tänavu kolmandat korda.

Tutvu festivaliga.

Seotud uudised