Uudised

Eesti delegatsioon osaleb Future Echoes festivalil Rootsis

Eesti delegatsioon osaleb esimest korda toimuval Rootsi esindusfestivalil Future Echoes.

Eesti muusikavaldkonda tutvustavad Ave Tölpt ja Marii Reimann (Music Estonia), Birgit Krullo (Tallinna muusikalinna projektijuht) ja Katharina Metsis (Rootsi Eesti saatkonna kultuurikoordinaator). 18. veebruaril astub festivalil üles ka pop artist Daniel Levi. 

Ave Tölpt: „Ekspordikontorina on oluline olla kohal esimest korda toimuval Future Echoes esindusfestival võrgustiku kasvatamiseks. Lisaks on Norrköping üks vähestest UNESCO muusikalinna tiitlit kandvatest linnadest, kus taoline esitlusfestival toimub ning Music Estonial ja Muusikalinn Tallinnal on hea võimalus siinkohal mõtteid vahetada meie enda programmi käimalükkamise eel.” 

Daniel Levi on Eesti-Ameerika artist ja laulukirjutaja. Teda kohtab sageli ka üleriigilises teles ja raadios ning ta on koos oma bändiga teenimas ka üha enam rahvusvahelist tähelepanu. Elektroonilise popi skenes tekitas ta omajagu elevust läbi koostööd Eesti EDMi eduloo Cartooniga nende singlil „On & On“, mida on praeguseks Spotifys ja Youtube’is kuulatud üle 690 miljoni korra. Tänaseks on Daniel Levi jõudnud ajatu, souli, funki ja R’n’B elementidega kõlapildini. Äsja pälvis ta nominatsiooni Eesti Muusikaauhindade aasta popartisti kategoorias.