Uudised

EMX kutsub kandideerima projektidesse “Capacity Building Programme” ja “International Delegation Tour”

EMX kutsub eksportijaid ja muusikatööstuse professionaale kandideerima projektidesse “Capacity Building Programme” ja “International Delegation Tour”.

EMX on uus Euroopa Komisjoni rahastatud ja Euroopa muusikaekspordi kontorite ja kultuuriasutuste konsortsiumi elluviidud projekt, mille eesmärk on leida uusi strateegiaid Euroopa muusika arendamiseks ja edendamiseks maailmas.

Koos Euroopa muusikaspetsialiste, kunstnikke, muusikuid, autoreid ja heliloojaid esindavate võrgustikega on selle projekti üldeesmärk luua teadusuuringute ja uuenduslike pilootmeetmete abil uusi teadmisi ja lähenemisviise Euroopa muusikaekspordile. Piloottegevused hõlmavad kaubandusmissioone, rahvusvaheliste delegatsioonide ekskursioone, suutlikkuse suurendamise programme ja teadusuuringuid.

Projekti raames on avatud kolm taotlusvooru:

1) Capacity Building Programme – Open Call for Music Exporters
EMX otsib 15 muusikaeksportijat, kellel on eelkõige soov tegeleda inimeste ühendamisega ja kes soovivad kokku tulla ning uurida muusikaekspordi tipptasemel meetodeid, alates uutest rahastamismudelitest kuni digitaalse koostööni, mentorlusest töövarjutamiseni; uurides ka väljakutseid, millega Euroopa artistid oma muusikat eksportida üritades silmitsi seisavad. 

Kandideerimise tähtaeg on 21. juuli.
Rohkem infot ja kandideerimistingimused SIIN

2) Capacity Building Programme – Open Call for Music Professional Participants

EMX otsib 30 muusikatööstuse professionaali, kes töötavad ekspordiks valmis muusikaga, hõlmamaks paljusid sektoreid – sealhulgas artiste, managere, kirjastajaid, plaadifirmasid, suhtekorraldusagente, turustajaid, kontserdikorraldajaid, reklaami- ja ringhäälinguagente – kes on kirglikud ja huvitatud ekspordipotentsiaali tagamisest, uurides uusi ideid, aidates kaasa laiemale arutelule ja olles valmis õpitud elemente oma tegevustes rakendama.

Kandideerimise tähtaeg on 21. juuli.
Rohkem infot ja kandideerimistingimused SIIN

3) International Delegation Tour

EMX ootab oma projekti raames taotlusi vähemalt kahest erinevast ELi riigist pärit muusikaga seotud organisatsioonide konsortsiumilt, kes korraldab koos EMXi rahalise toetuse ja liikmete nõustamisega nädalase muusikaprofessionaalide ürituse 2022. aasta esimeses pooles. 

Kandideerimise tähtaeg on 31. august.
Rohkem infot ja kandideerimistingimused SIIN

Seotud uudised