Uudised

Alustasime uue projektiga Europe in Synch, mis toob kokku muusika- ja audiovisuaalvaldkonna professionaalid

Europe in Synch on Euroopa projekt, mille eesmärk on suurendada teadlikkust muusika sünkroniseerimise ja muusikanõustajate olulisusest ning edendada valdkondade vahelist koostööd filmi-, tele-, reklaami- ja mängude tootjate vahel. Projekt lansseeriti 2022. aasta Reeperbahni festivalil.  

Music Estonia roll selles projektis on läbi viia erinevaid missioone erinevate valdkondade suurematele festivalidele ja konverentsidele, et tekiksid paremad otsekontaktid, mida jagada meie kohalikele kirjastajatele ja heliloojatele, et suurendada Eesti muusika nähtavust erinevates meediumites. Lisaks toome uusi põnevaid esinejaid Eestisse näiteks Tallinn Music Weeki konverentsile või Tallinna Pimedate Ööde Filmifestivali raames toimuvale filmimuusika üritusele Music Meets Film. 

Projektis osalevad kaheksa partnerit: Projekti asutaja Portugalist AMAEI, Saksamaalt Thag’s Agent, Taanist Kopenhagen Film Music, Austriast Ink Music, Horvaatiast Rebel Studios, Ungarist Eastaste Music, Sloveeniast Sigic ning Eestist Music Estonia. Projekti rahastab Creative Europe. 

Ole kursis projekti tegemistega Facebookis, Instagramis ning LinkedIN‘is, kuula põnevate esinejatega Europe in Synch podcast’i ning kui sul on konkreetsem huvi muusika sünkroniseerimise kohta, anna meile endast märku, kirjutades info@musicestonia.eu.  

Projekti rahastab Creative Europe.