Uudised

FACTORY 92te läheb praktikale Liisa Lahtmets

Korraldasime veidi aega tagasi konkurssi, et pakkuda ühele muusikavaldkonnahuvilisele praktikavõimalust Hamburgis asuvas turundus-, kommunikatsiooni- ja konsultatsiooniagentuuris FACTORY 92. Meil on hea meel ka teiega jagada, et kandidaatide seast osutus väljavalituks Liisa Lahtmets!

Liisa töötab turundus- ja kommunikatsioonijuhina kontserdikorraldusfirmas PS Music Events ning tema igapäevatöö ja ettevõtte tegevused kattuvad paljuski FACTORY 92 tegemiste ja ootustega praktikandile, mis oli üks peamisi põhjuseid, miks praktika Liisale huvi pakkus. Peale selle mängib Liisa igal kolmapäeval Raadio 2 jätkuhommikus värsket muusika Lätist ja Leedust.

Läinud sügisel läks Liisa töö kõrvalt taas koolipinki – BFMi integreeritud kunsti, muusika ja multimeedia erialale. Varem on ta õppinud ka kultuurikorraldust ning käinud vahetusaastal Riias, kus oli lisaks õppimisele praktikant plaadifirmas I Love You Records.

Liisa on aastate jooksul kuulunud mitmete suursündmuste ja festivalide tiimidesse, sh aidanud korraldada festivale Tallinn Music Week, Weekend Festival Baltic, Sweet Spot Festival jpt. Kui ta parasjagu midagi ei korralda, meeldib Liisale rattaga sõita, aeg-ajalt Eestist väljapoole põigata ja hinge positiivsete emotsioonidega täita.  


FACTORY 92 on Saksamaal Hamburgis tegutsev muusikavaldkonna turundus-, kommunikatsiooni- ja konsultatsiooniagentuur, mis töötab laia spektri kohalike ja rahvusvaheliste klientidega, kelle seas on nii plaadifirmasid, levitajaid, muusikainstrumentide müüjaid, festivale, ekspordikontoreid, konverentse jt. Agentuuri klientideks on näiteks SZIGET Festival, Roskilde Festival, Mera Luna Festival, Sub Pop ja Reeperbahn Festival.

Liisa hakkab töötama koos ülejäänud FACTORY 92 meeskonnaga Hamburgi kesklinnas asuvas kontoris. Tema ülesanne on koordineerida meediasuhtlust erinevates projektides ning täita muid enda huvidele ja profiilile vastavaid ülesandeid, nagu näiteks igapäevane kliendisuhete haldamine jms.

Vähemalt korra kuus teeb Liisa praktika kohta ka blogipostituse, mida jagame teiega meie Facebooki lehel.


Programmi kaasrahastatakse Euroopa Komisjoni programmist Loov Euroopa, mida koordineerib Music Estonia, viies seda ellu koostöös partneritega WHY Portugal ja FACTORY 92.