Uudised

Finest Soundsi delegatsioon ja Music Estonia konverentsil Music & Media Finland

4.–5. oktoobrini toimub Tamperes Soome muusikavaldkonna suurim konverents Music & Media Finland, mida väisab Finest Soundsi projekti raames delegatsioon, sh Music Estonia. Kohal on ka Jaapani muusikavaldkonna professionaalid ning konverentsil peetakse mitu Jaapani muusikaturgu käsitlevat vestlusringi.

Finest Sounds on Soome ja Eesti ühine ekspordiprojekt, mille eesmärk on läbi valdkondadeülese koostöö võimendada Eesti ja Soome ettevõtete ekspordivõimekust ja nähtavust Jaapani turul. Projekti eestvedaja on Tampere Rakendusülikool, teisteks partneriteks konverents Music & Media Finland, Music Finland ja humanitaar-rakenduskõrgkool HUMAK. Eesti partnerid on lisaks Music Estoniale ka Tallinn Music Week ning Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut. Finest Soundsi Eesti delegatsiooni kuuluvad ja konverentsi külastavad Music Estonia juht Virgo Sillamaa, Juliana Voloz JV Promotionsist ja Thea Zaitsev Pieces of 8 Musicust.

Konverentsil võetakse Finest Soundsi raames luubi alla Jaapani muusikaturul toimunud muutused ja nende mõju Jaapanis tegutseda soovivatele rahvusvahelistele artistidele, koostöö Jaapani brändidega ning muusika kirjastamine Jaapani turul. Toimub ka networking-sündmus, kus on võimalus kohtuda Jaapani delegatsiooni, muusikavaldkonna brändide ja ettevõtetega ning saada teavet 2018. aasta juulis sõlmitud Euroopa Liidu ja Jaapani kaubandusleppe kohta.

Tutvu konverentsi kavaga Music & Media Finlandi veebis.

Music & Media Finland on alates asutamisaastast olnud Soome suurim muusikavaldkonna konverents, mis toob igal aastal kokku üle 700 osaleja ligikaudu 20 riigist – valdkonna professionaalid, mitmesugused artistid, teenusepakkujad ja õpilased. Music & Media Finlandist on saanud väärtuslik kontaktide loomise keskpunkt, viies Soome, Põhja- ja Baltmaade ning Venemaa muusikatööstuse spetsialistid kokku ülemaailmse muusikakogukonnaga. Music & Media sai alguse 1989. aastal.

Loe Finest Soundsi kohta.
Tutvu Music & Media Finlandiga.

Seotud uudised