Uudised

HEMI Incubator kutsub muusikaettevõtteid inkubatsiooniprogrammi kandideerima

Avatud on kandideerimine muusikaettevõtlusele suunatud HEMI Inkubatsiooniprogrammi

Sul on küpsemas äriidee, mis on seotud muusikatööstusega? Otsid olemasolevale ärile uusi võimalusi, kontakte või mentorlust? HEMI Music Hub kutsub Kesk- ja Kagu-Euroopa riikide muusikaettevõtluse professionaale kandideerima HEMI Incubator programmi.

HEMI Inkubaator on äriarendusprogramm, mis on suunatud muusikaettevõtjatele ja ettevõtetele üheksast riigist Kesk- ja Kagu-Euroopas: Tšehhi, Eesti, Kreeka, Ungari, Põhja-Makedoonia, Poola, Rumeenia, Serbia ja Sloveenia. Programm pakub raamistikku hübriidsete ja skaleeritavate koolitusprogrammidega, et tuua mõõdetavaid tulemusi muusikaprofessionaalidele ja juba loodud ettevõtetele (ettevõtjad / VKE-d / alustavad ettevõtted muusikasektoris).

Kuni 18. veebruarini on võimalik kandideerida ühte kahest programmi:

Programm 1: Professionaalid, kellel on äriidee ja kes soovivad luua uut teenust, toodet või ettevõtet, mis on seotud muusikatööstusega, ning vajavad tuge selle muutmisel reaalseks tooteks või teenuseks.

Programm 2: Muusikaettevõtjad, kes soovivad arendada oma olemasolevaid tooteid/teenuseid ja laiendada oma tegevust uutele turgudele.

Kes saavad kandideerida?

  • Muusikaettevõtjad või ettevõtted, kes pakuvad jätkusuutlikku lahendust muusikasektorile.
  • Professionaalid, kes on valmis looma uut teenust, toodet või ettevõtet, mis on seotud muusikasektoriga.
  • Ettevõtted, mis on registreeritud ühes üheksast HEMI riigist – Tšehhi, Eesti, Kreeka, Ungari, Põhja-Makedoonia, Poola, Rumeenia, Serbia, Sloveenia. (Kehtib ainult programm 2 jaoks).
  • Üheksa HEMI riigi kodanikud, kes elavad kõikjal Euroopa Liidus, Suurbritannias ja Euroopa Vabakaubanduse Assotsiatsiooni (EFTA) riikides.

HEMI Inkubaator on välja töötatud HEMI algatuse liikmesorganisatsioonide koostöös juhtivate tööstuse ekspertide ja mentoritega ning koostöös mõnede Euroopa kõige aktiivsemate ja tulemustele orienteeritud muusika- ja tehnoloogiaorganisatsioonide/ühendustega, nagu EIT Digital (EL), IMPALA (EL), Lift99 (EE), Music Innovation Hub (IT) ja Music Tech Europe (EL).

Valitud projektid saavad üks-ühele mentorlust, töötubasid spetsialiseeritud ärivaldkondades ja pehmete oskuste osas, akrediteeringuid HEMI partnerite muusikakonverentsidele ja esitlusfestivalidele. Samuti osalevad nad võrgustikusündmustel, esitlustel ning kohtumistel oluliste tööstuse tegijatega. Samuti saavad 6 projekti/ettevõtet toetust oma projekti edasiarendamiseks (programmi edukal lõpetamisel).

Valik tehakse märtsi alguseks ja inkubaatoriprogramm kestab aprillist kuni novembrini 2024.

Kujunda muusikatööstuse tulevikku ja kandideeri SIIN!

 

Eelmiste aastate osalejate tagasisidet:

Reigo (Fairmus): “HEMI Hub is the best way to level up with international connections between creative and innovative people all around Europe […] It has been surely one of the best accelerators for Fairmus and I strongly recommend taking part in this unique opportunity and applying to HEMI Hub 2024!”

Kristjan (Scoremusic): “It has been a great experience and privilege to be in HEMI Incubator for six months, to get the expertise of music industry professionals, to widen our network and to reach new customers. For me, it has also been very useful to get a side look at our product/service in a different context.”

Aleksandra (SyncUp): “Participating in the HEMI accelerator program marked a pivotal highlight in my entrepreneurial journey this year. It’s not just a program; it’s a vibrant, supportive network that has been instrumental in guiding me through the intricacies of turning my business idea into a tangible, actionable roadmap.”

 

HEMI projektist

Hub for the Exchange of Music Innovation (HEMI) on 10 Kesk- ja Kagu-Euroopa muusikaorganisatsiooni koostöös algatatud rahvusvaheline projekt, mida kaasrahastab Euroopa Liit Loov Euroopa programmist 5 aasta jooksul (2020-2024). HEMI visiooniks on tugevdada regiooni muusikatööstuse omavahelist koostööd ning suurendada artistide ja muusikaettevõtjate ekspordivõimekust osalevate riikide muusikaturgudel.