Uudised

Selgunud on 30 HEMI Inkubaatori arendusprogrammi osalejat

Selgunud on 30 HEMI Inkubaatori arendusprogrammi osalejat.

Väljavalitud osalejad saavad osa 1-1 mentoringist ja coaching sessioonidest, töötubadest, mille läbi laiendada oma teadmisi ja ideid. Samuti networking sündmustest ja pitchimisest erinevatel esitlusfestivalidel, kes on programmi partneriteks.

Eestist on välja valitud Syker Management (Kertu Süld), Mash Machine (Andrius Ziuraitis), Impulso Tenors (Germán Gholami), NaNaNa Records (Anna Regina Kalk, Robert Rebane) ja Open Room Agency (Merli Vajakas).

Soovime palju õnne ja edu kõikidele programmis osalejatele!

Tutvu kõigi osalejatega ning loe nende projektide kohta: SIIT

Hub for the Exchange of Music Innovation (HEMI) on 10 Kesk- ja Kagu-Euroopa muusikaorganisatsiooni koostöös algatatud rahvusvaheline projekt, mida kaasrahastab Euroopa Liit Loov Euroopa programmist 5 aasta jooksul (2020-2024).

Klastrisse kuuluvad muusikaorganisatsioonid ja -ühendused ning festivalide ja konverentside korraldajad ja ekspordikontorid Eestist, Poolast, Tšehhist, Sloveeniast, Ungarist, Rumeeniast, Põhja-Makedooniast, Serbiast ja Kreekast. HEMI visiooniks on tugevdada regiooni muusikatööstuse omavahelist koostööd ning suurendada artistide ja muusikaettevõtjate ekspordivõimekust osalevate riikide muusikaturgudel.

HEMI Inkubaator on arendusprogramm, mis on suunatud muusikaettevõtjatele.