Uudised

Kandideeri praktikale Londonisse kommunikatsiooniagentuuri Mystic Sons

Pakume sel sügisel ühele muusikavaldkonnahuvilisele tasustatud praktikakohta. Kolmekuuline praktika toimub Inglismaal Londonis asuvas muusikavaldkonna kommunikatsiooniagentuuris Mystic Sons.

Butiikagentuuri Mystic Sons kliendid tegutsevad alternatiivmuusika skeenes ning agentuuri põhitegevus on üleriigiliste ja rahvusvaheliste reklaamikampaaniate loomine, mis on suunatud ajakirjandusse ja raadiotesse; erilist tähelepanu pööratakse veebiväljaannetele. 

Agentuuril on kliente maailma eri paigust, näiteks kasutavad Mystic Sonsi teenuseid plaadifirmad Universal, Sony ja Warner Music Group, Polydor, Nevado Music, Sommarhjärta jt. Lisaks töötab Mystic Sons Euroopa muusikakonverentsidega Music Cities Events, Music Tourism Convention ja BIME. Agentuuri juurde kuulub ka plaadifirma Silent Kid Records.

Praktikandi ülesanded

Praktikandi ülesanne on kommunikatsiooniagentuuri pressitiimi meeskonna assisteerimine, sh andmebaasi haldamine, artistide esindajatega suhtlemine, ettevõtte esindajana kohtumistel käimine jm. Peale selle soovib Mystic Sons, et praktikant aitaks tegeleda klientidega ning looks aktiivselt uusi ärivõimalusi. Lisaks assisteerib praktikant plaadifirma Silent Kid Records juhti, aidates teda singlite ja albumite lansseerimisel.

Praktikandilt oodatakse vähemalt kord kuus ühte blogipostitust oma tegevuste ja kogemuste kohta ning praktika lõppedes kirjalikku kokkuvõttet õpitust, mille ta esitab Music Estoniale.


Vajalikud oskused ja omadused

Sobiv praktikant on algatusvõimeline, loov, pöörab erilist tähelepanu detailidele, peab kinni tähtaegadest ja töötab edukalt nii iseseisvalt kui ka meeskonnas. Lisaks nõuab praktika paindlikkust, sest vahel tuleb tööl olla ka mõnel õhtupoolikul või nädalavahetusel.

Praktikandilt oodatakse asjakohast muusikamaitset (vaata agentuuri kliente SIIT) ja alternatiivskeene toimimise mõistmist, artistide ja sisuloomega töötamise kogemust, Microsoft Office’i programmide Word, Excel ja Outlook kasutamisoskust ning sotsiaalmeediakanalite (Facebook, Twitter, SoundCloud, YouTube, Instagram) haldamise oskust. Praktikant peaks oskama inglise keeles ladusalt vestelda ja kirjutada.

Kasuks tuleb Adobe Photoshopi valdamine ning lisaks inglise keelele veel mõne võõrkeele oskamine. Mitmekülgne töökogemus muusikavaldkonnas on suur eelis, kuid pole kohustuslik.
Oodatud on igas vanuses valdkonnahuvilised, üliõpilase staatus pole eelduseks.

Praktiline info

  • Praktikant tegutseb Londonis Blackhorse Roadil asuvas Mystic Sonsi kontoris, ette võib tulla ka tööreise.
  • Praktika algab septembri lõpus või oktoobri alguses ja kestab jõuludeni. Täpsed kuupäevad täpsustuvad ning on sobitatavad.
  • Lennu- ja majutuskulud on kaetud, lisandub netotasu u 500 € kuus.
  • Praktikandiga sõlmib lepingu Music Estonia.
  • Praktikant peaks olema valmis osalema koos programmi partnerite ja vastuvõtva ettevõttega ettevalmistamistaval seminaril, mis toimub juba 18. septembril Reeperbahn Festivali ajal Hamburgis. Festivalipass, lennud ja 2 ööd majutust on kaetud.

Kandideerimiseks saada hiljemalt 1. septembril CV ja vabas vormis ingliskeelne motivatsioonikiri Marii Reimannile aadressil marii@musicestonia.eu.
Otsusest anname teada hiljemalt 9. septembriks.

Programmi kaasrahastatakse Euroopa Komisjoni programmist Loov Euroopa, mida koordineerib Music Estonia, viies seda ellu koostöös partneritega WHY Portugal ja FACTORY 92.