Uudised

Kandideeri Reeperbahni esitlusfestival-konverentsi Eesti delegatsiooni kuni 5. augustini

21.–24.09.2022 toimub Hamburgis Reeperbahni esitlusfestival-konverents. Ootame Eesti muusikaettevõtteid ja artiste kandideerima delegatsiooni 5. augustini.

EASi Euroopa Regionaalfondi loomemajanduse valdkonna vahenditest on võimalik toetada kuni 10 Eesti muusikaettevõtte osalemist selleaastasel Reeperbahn festivalil. Osalemine festivalil võimaldab laiendada Eesti muusikatööstuse kontaktvõrgustikku, võimendada Eesti artistide nähtavust, osaleda olulistel kohtumistel ning panustada rahvusvaheliste koostööprojektide arendamisse.

2006. aastast Saksamaal Hamburgis toimuv Reeperbahn festival on üks maailma olulisemaid showcase-festivale, mis on iga-aastaseks kohtumispaigaks muusikavaldkonna professionaalidele kogu maailmast. Lisaks pea 500 kontserdile pakub festival mitmesuguseid kunsti, filmi ja kirjandusega põimitud sündmusi ning toimub ka konverents, mille raames leiavad aset mitmed muusikavaldkonna professionaalide olulised kohtumised.

 

Keda ootame kandideerima?  

Muusikaettevõtteid, kel on juba käimasolevad eksporditegevused antud turul või läbimõeldud plaan seal tegutsemise käimalükkamiseks. Igast ettevõttest ootame esindama ühte liiget. 

 

Kuidas kandideerida?    

Kandideerimiseks palume täita lühikese küsimustiku, milles on lühidalt välja toodud Sinu/ Sinu artistide plaanid, eksporditegevused Saksamaa turul ja huvi osalemiseks festivali delegatsioonis. 

Täida küsimustik SIIN.

Valiku teevad Music Estonia ja EAS koos partnerorganisatsioonide esindajatega hiljemalt 15. augustiks.

 

Mida osaleja saab?

  • transpordi Tallinn-Hamburg-Tallinn;
  • majutuse Hamburgis vahemikus 20.–24.09.2022;
  • delegatsiooni eeltutvumisürituse Eestis; 
  • kohapealse kontaktürituse valitud Saksamaa muusikatööstuse ettevõtetega; 
  • kohapealse kohtumise EASi Hamburgi esinduse ja valitud partnerorganisatsioonidega.

 

Millised on osaleja kulud? 

Osaleja enda kanda jääb festivali pass (soodushinnaga 215 eurot + km ja teenustasud), päevarahad ja kohapealsed kulud. 

Kandideerimine on avatud 5. augustini kell 23.59. Küsimuste korral kirjuta e-posti aadressil eksport@musicestonia.eu. 

Soovitame samuti kandideerida artistidel festivali programmi, kandideerimine avatud 23. juulini siin: https://www.reeperbahnfestival.com/en/info/band-application

 

Delegatsiooni kontaktreisi korraldab EASi ja KredExi ühendasutus koostöös Music Estoniaga. Projekti rahastatakse Euroopa regionaalarengu Fondi Loomemajandusalase teadlikkuse tõstmise skeemist.