Uudised

Kes on need kuus noort, kes valiti INTRO programmi kolmandasse vooru?

Kolmanda vooru INTRO programm alustas kuue uue noorega, kes on valmis minema süvitsi Eesti muusikatööstusesse. Programm on tudengi jaoks hea võimalus teha esimesed sammud muusikavaldkonnas ja koostööd põnevate muusikaettevõtetega.

Tudengitele mõeldud kahekuuline muusikavaldkonda sissejuhatav praktikaprogrammi põhiosa moodustavad seminarid ja külastused erinevatesse muusikavaldkonna ettevõtetesse ja kahenädalane praktika ühes muusikaettevõttes. Programmi valitud tudengid ja muusikaettevõtted, kuhu nad praktikale lähevad on järgmised:

Gerda Lizett Puju – Britimpeerium – management, PR ja turundus (An-MarlenKitty FlorentineNight TapesJosé Diogo Neves)
Carmen Taavet – Greator Productions – management (Curly StringsINGERHans Christian ja Karolina AavikEesti Löökpillikvartett)
Miina Martensoo – Alexela Kontserdimaja – ürituskorraldus
Carmen Suik – Faar Music – plaadifirma, kirjastus, management (Stig RästaKarl-Erik Taukar jt)
Ennika Taavet – Fairmus – fair trade voogedastusplatvorm
Johanna Kristina Artjušin – Smuuv Records – plaadifirma, management, kontserdikorraldus ja live agentuur (SmuuvGram-of-FunGameboy Tetris jt)

Praktikaprogramm toimub alates aprillist kuni mai lõpuni. Seminarid ja külastused toimuvad 2 korral nädalas argipäeviti kell 14.00–17.30, millele järgneb täiskoormusega kahenädalane praktika ühes muusikaettevõttes. Kaks nädalat praktikat tähendab töövarjutamist muusikaettevõttes kohapeal, kus tegeletakse ühe konkreetse ülesande või projektiga.

 

Programm saab teoks Eesti Kultuurkapitali toel.