Uudised

Manna valiti HEMI Music Awards 2023. aasta finaali

HEMI Music Awards (HMA) on artistidele suunatud arendusprogramm, mille fookuses on osalejate rahvusvahelise karjääri edendamine. HMA korraldajaks on Loov Euroopa fondist kaasrahastatud artiste ja muusikatööstuse professionaale toetav projekt Hub for the Exchange of Music Innovation (HEMI), mis keskendubki Kesk- ja Kagu-Euroopa muusikatööstuse arendamisele. Eestist pääses rahvusvahelise talendiprogrammi HEMI Music Awards (HMA) finaali alternatiivpopiartist Manna.

Üheksa finalisti on pärit HEMI partnerriikidest: Eestist, Tšehhist, Kreekast, Ungarist, Põhja-Makedooniast, Poolast, Rumeeniast, Serbiast ja Sloveeniast. HMA programmi raames saavad artistid osa neile suunatud arenguprogrammist ja kontaktiloomest, konsultatsioonidest rahvusvaheliste muusikatööstuse professionaalidega ning programmi viimases etapis tuge rahvusvahelisest meediakajastusest festivaliesinemisteni. 

Lisaks saavad nad ligipääsu HMA tuuriprogrammile, mis hõlmab koostööd booking manager’idega üle Euroopa, võrgustiku laiendamise võimalustele üheksal HEMI partnerüritusel ja 2000 eurot auhinnaraha igale nominendile.

Üheksa erakordse ja muusikaliselt eriilmelise Euroopa artisti hulka kuuluvad: 

badfocus (Tšehhi)
manna (Eesti) 

Lia Hide (Kreeka),
Ficture (Ungari)
Dina Jashari (Põhja-Makedoonia)
Klawo (Poola)
K not K (Rumeenia) 

MAiKA (Serbia)
The Crossroads (Sloveenia)

Artistide muusikaga saad tutvuda siin!

Üheksa HMA finalisti valiti välja 27 nominendi hulgast HMA esimeses voorus rahvusvahelise žürii poolt, kes esindasid festivale ja showcase-konverentse, kontserdipaiku, booking-agentuure, muusikaassotsiatsioone, arenduskeskuseid ja muusikaajakirjandust.
Tutvu kõigiga siin