Uudised

Music Estonia ja Finest Sounds Tamperes Music & Medial

5. oktoobril algas Tamperes kolm päeva kestev konverents Music & Media (Musiiki & Media), mida väisab ka Music Estonia. Sel aastal külastab Finest Soundsi raames Music & Mediat rekordiline arv Jaapani delegaate.

Finest Soundsi eesmärk on hoogustada Eesti ja Soome muusikafirmade, brändide ja teiste loomeorganisatsioonide eksporti Jaapanisse. Lisaks Finest Soundsi seminaridele ja networkingule, leiab 7. oktoobril aset ka selleteemaline Hackathon, mille osalejad saavad tagasisidet Jaapani ekspertidelt.

Music & Media 2017 leiab aset 5.–7. oktoobril Tamperes, Lõuna-Soomes. See on alates asutamisaastast olnud Soome suurim muusikatööstuse konverents, mis toob igal aastal kokku üle 700 osaleja 18 riigist – valdkonna professionaalid, mitmesugused artistid, teenusepakkujad ja õpilased. Music & Mediast on saanud väärtuslik kontaktide loomise keskpunkt, viies Soome, Põhja- ja Baltmaade ning Venemaa muusikatööstuse spetsialistid kokku ülemaailmse muusikakogukonnaga.

Konverentsi partnerite hulka kuulub teiste hulgas ka Tallinn Music Week. 

Music & Media sai alguse 1989. aastal.

Music & Media juurde kuuluvaks osaks on saanud esitlusfestival Lost in Music, mis toimub konverentsiga samas ajavahemikus. Igal aastal astub Lost in Musicul üles enam kui 100 artisti ja sellest on saanud tõhus alustavate muusikute karjääri hoogustaja. Festival täidab peamiselt Soome muusikaekspordi platvormi rolli, kuid esinema valitakse ka rahvusvahelisi artiste.

Tutvu Music & Mediaga.

Seotud uudised