Uudised

Music Estonia osaleb konverentsil The ExChange

9.–11. aprillini toimub Rootsis Göteboris konverents The ExChange. Tegu on folgiskene sündmusega, mida korraldab rahvusvaheline folkmuusika organisatsioon Folk Alliance International. Konverentsi üks partneritest on Music Estonia, delegatsiooni kuulub ka Svjata Vatra manager Terje Trochynskyi.

Eesti artistidest astub üles Trad.Attack!

Trad.Attack!-i esitluskontsert toimub 10. aprillil kell 20.00 klubis Pustervik

Trad.Attack! on Eesti muusikamaastiku korralikult pea peale pööranud, tuues pärimusmuusika suurtele lavadele ja ehitades arhailiste kõlade ümber kaasaegse maailma. Nad võtavad aluseks pärimusmuusika – alustades mõnel juhul sahisevate salvestustega ammu kadunud külalaulikute häältest ning ehitades sinna ümber pulseerivad rütmistruktuurid. Tulemuseks on muljetavaldavalt suur kõlapilt 12-keelselt kitarrilt, trummidelt ja viledest, torupillist ja parmupillidest.

Konverentsi The ExChange eesmärk on edendada ja tugevdada rahvusvahelisi suhteid ja tutvustada rahvusvahelist karjääri alustavaid kui ka kogenumaid artiste. Delegaatide hulgas on üle 50 Põhjamaade artisti, agendi, manager‘i ja festivali, lisaks ka valdkonna professionaale Kanadast ja Ameerikast. Kahe päeva jooksul võetakse osa vestlusringidest, networking‘u-programmist ja esitluskontsertidest.

Tutvu The ExChange’iga.

Seotud uudised