Uudised

Music Estonia pakub osalise koormusega tööd perioodil juuni-august 2022

Music Estonia on Eesti muusikaettevõtluse arenduskeskus ja esindusorganisatsioon, kes on viimase kaheksa aasta jooksul andnud märkimisväärse panuse valdkonna käekäiku, eriti just rahvusvahelistumise ja muusikaekspordi suunal. Eelseisval suveperioodil on ees ootamas mitmed uued algused, kus vajame lisaabi erinevate projektide käivitamisel.  

Põhitegevused saavad toimuma juunis ja augustis.

Tegemist on osalise tööajaga (0,5 kohta).

 

Valdkondlikud teemad, milles sinu abi vajame:  

  • projektide kirjutamine; 
  • kaastöö uute programmide sissetöötamisel; 
  • käimasolevatesse Loov Euroopa projektidesse sisendi andmine; 
  • käimasolevate teenuste ja programmide haldamine, võimalik kaastöö aruandlusega; 
  • kaastöö seoses suuremate esitlusfestivalide koordineerimisega.
     

Lähemalt meist ja sellest, millega Music Estonia tegeleb:

Lisaks eelpool mainitud tööle Eesti muusika ekspordisuunal, räägib Music Estonia kaasa ka muusikavaldkonna arengute kujundamisel nii Eestis kui ka Euroopas. Loome arenguprogrammide, töötubade, praktikavõimaluste ja seminaride kaudu Eesti muusikavaldkonna professionaalidele võimalusi saada harivaid kogemusi, mentorlust ja nõu, sageli rahvusvahelistelt tipptegijatelt. 

Esindame Eestit olulistel rahvusvahelistel esitlusfestivalidel, messidel ja konverentsidel ning panustame strateegilise partnerina Tallinn Music Weeki konverentsiprogrammi. Osaleme rahvusvahelistes koostööprojektides, võrgustikes ja organisatsioonides. Algatasime koos Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooliga Eesti esimese muusikaettevõtluse spetsialisti õppekava. 

Kui tunned, et soovid olla osa Music Estonia tiimist ning aidata kaasa Eesti muusikatööstuses oluliste alguste käimalükkamisele, ootame väga sinu CV-d ja lühikest motivatsioonikirja kuni 20.05 kell 23.59.