Uudised

Music Estonia tiimiga liitus uus kommunikatsioonijuht Britt Randma

Britt Randma on Music Estonia meeskonna uus kommunikatsioonijuht, kes võtab üle tööülesanded eelmiselt rollitäitjalt Ann Mäekivilt. Tema põhitegevuseks saab olema kommunikatsioon ja turundus ning liikmete fookusüritused (kohvihommikud, Jutt & jook).

Britt on üle 10-aastase valdkonnasisese kogemusega rahvusvaheline kultuurikorraldaja, kes on töötanud nii muusika e-kaubanduses, plaadifirmades turundusspetsialistina (Sony Music Baltics, Made in Baltics Entertainment, Warner Music Baltics, SMUUV), mänedžment ettevõttes We Are Free, kommunikatsioonispetsialistina Eesti Kontserdis kui ka digiturundus õppejõuna Tallinna Muusika- ja Balletikoolis MUBA.

Ta on end täiendanud osaledes mitmetes rahvusvahelistes programmides nagu BAFF, ActinArt, EMMA, Keychange, HEMI ja Baltic Aid. Tänaseks on ta loonud agentuuri Main Character Agency, manageerib artiste Kitty Florentine, Night Tapes ja José Diogo Nevest ning pakub turundus- ja kommunikatsiooniteenuseid ja nõustamist. Kui aega üle jääb meeldib talle korraldada pidudesarja Reivile Minuga ja esineda DJ britiimpeeriumina.

Britt kommenteerib: “Mul on suurim rõõm ja au asuda tööle Music Estonia suurepärases meeskonnas kommunikatsioonijuhina – tegelikult on see isegi olnud omamoodi salajane unistus, mis nüüd täitub. Tegu on organisatsiooniga, kelle roll ja sammud on jätnud märkimisväärse panuse Eesti muusikasse nii lokaalselt kui ka rahvusvaheliselt. Luban anda omalt poolt parima, et leida parimad võimalikud viisid, et kõiki neid tegevusi ja edusamme ka valdkonna- ja üldsusega jagada. Elagu Eesti muusika, muusikaettevõtlus ja eksport!”

Randma alustab tööd tähtajalise osakoormusega.

Britiga saab ühendust: britt@musicestonia.eu.