Uudised

Muusikaettevõte, tule osale praktikaprogrammis INTRO III

Ootame kuut Eesti muusikaettevõtet osalema meie praktikaprogrammi INTRO kolmandas voorus, mis on mõeldud muusikavaldkonnas töötamisest huvitatud tudengitele. Programm on ettevõtte jaoks hea võimalus anda oma panus järgmiste Eesti muusikavaldkonna spetsialistide arengusse ning proovida järele, kuidas luua oma ettevõttesse praktikakoht. 

Praktikaprogramm toimub aprillist maini 2023. Kandideerimise tähtaeg on 17. veebruar.

INTRO on kahekuuline muusikavaldkonda sissejuhatav praktikaprogramm tudengitele, mille põhiosa moodustavad seminarid ja külastused muusikaettevõtetesse. Kaks nädalat praktikast moodustab töövarjutamine ühes muusikaettevõttes, sh tegelemist konkreetsemate ülesannete ja/või projektiga. Esmalt otsime praktikaprogrammi ettevõtteid, peagi avame kandideerimise ka praktikantidele.

Ootame Sind kandideerima järgmistel tingimustel:

  • Su ettevõte tegutseb muusikavaldkonnas, näitena management, agentuur, kirjastus, plaadifirma või midagi muud;
  • Sa oled valmis võtma oma ettevõttesse kaheks nädalaks praktikale ühe praktikandi;
  • Sul on pakkuda praktikandile konkreetne ja hariv ülesanne või projekt, millega ta saaks Su ettevõttes kahe nädala jooksul tegeleda;
  • Su ettevõtte esindaja(d) on valmis korraldama praktikantidele seminari, et selgitada muusikavaldkonna toimimise põhimõtteid. Ette on nähtud väike tasu seminaril kõnelemise eest.

INTRO I–II programmides on osalenud järgmised ettevõtted: TIKS Rekords, Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Sveta Baar, Estonian Funk Embassy, Sky Media, Smuuv, Hall, Saku Suurhall, Tier Music, Philly Joe’s, Eesti Kontsert, Arvo Pärdi Keskus. 

Kandideerimise tähtaeg on 17. veebruar 2023. Kandideeri SIIN!

Küsimuste korral kirjuta: Marili Randla marili@musicestonia.eu