Uudised

Ootame muusikaettevõtteid ja artiste digioskuste arendamise programmi

RegistreerUmine on lõppenud!

Oleme koostöös Suurbritannia muusikaettevõttega Music Ally kokku pannud digioskuste arendamise programmi, mis toimub juunist augusti lõpuni. Programmist saab osa 30 huvilist ja sinna on võimalik registreeruda, kuni vabu kohti jagub. Registreerimine lõpeb hiljemalt 31. mail.

Music Ally tegeleb muusikavaldkonna digiarengute uurimise, analüüsimise ning teadmiste vahendamisega valdkonnale. Nad on koolitanud digiturunduse ja -trendide vallas tuhandeid artiste ja muusikavaldkonna professionaale, sh suurimate plaadifirmade Sony Music Entertainmenti, Universal Music Groupi ning Warner Music Groupi töötajaid.

PROGRAMMIST

Mõned käsitlusele tulevad teemad:

  • sotsiaalmeediakanalites Facebook, Instagram ja TikTok turundamise ja sisu levitamise arendamine;
  • voogedastusplatvormide Spotify, Apple Music ja YouTube optimeerimine ja neis keskkondades oma brändi rahvusvaheline turundamine;
  • veebikontsertide jm virtuaalsete kogemuste loomine;
  • e-kirja turundus.

Kõikide teemadega saab tutvuda SIIN.


Anname osalejatele ligipääsu veebikeskkonnale, kus saab programmi läbida kolme kuu jooksul vabalt valitud tempos. Programm koosneb 20 moodulist, igaühe kestus on 25–45 minutit.

Palume programmis osalejatel pidada päevikut, kuhu märkida mooduli läbimise kuupäev ja olulisemad punktid omandatud teemadest. Päevik on tunnistuseks programmi läbimisest.
Palume selle laadida PDF-vormingus hiljemalt 31. augustiks SIIA.

REGISTREERIMINE

  • Programmi saab registreeruda kuni vabu kohti jagub; registreerimine lõpeb hiljemalt 31. mail. Programmi pääsemist ei otsusta komisjon, osaleda saavad kiiremad.
  • Igast ettevõttest või kollektiivist saab osa võtta üks inimene. 
  • Programm toimub inglise keeles.
  • Programmis osalemine maksab 40 € (tavahind enam kui 1000 €). Tasumine toimub arve alusel, mille saame esitada vaid Eesti ettevõttele. Hinnale käibemaksu ei lisandu.

Küsimuste korral kirjuta Martiina Putnikule martiina@musicestonia.eu.

Programmis osalemine on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondist loomemajanduse arendamise meetme raames toetatud projekti “Loomemajandusalaste teadmiste ja oskuste arendamine” (EU49773) tegevusena.

Toetajad: Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Eesti Autorite Ühing, Eesti Fonogrammitootjate Ühing


Seotud uudised