Uudised

Osale jazzivaldkonna paneelvestlusel European Jazz Conference raames

16.–19. septembril toimub Tallinnas Europe Jazz Networki (EJN) iga aastane konverents European Jazz Conference, mis toob Tallinnasse ligi 200 jazzivaldkonna delegaati, kelle seas on agente, kontserdikorraldajaid ja ajakirjanikke. Music Estonia, Eesti Jazzliit ja Music Finland korraldavad sel ajal ka ühise paneelvestluse, kus on võimalik osaleda nii Eesti kui ka Soome jazzivaldkonna tegijatel.

Vestlus toimub Music Estonia kontoris (Telliskivi 60a/1) neljapäeval, 16. septembril kell 12.00–13.30. Osalejateks on Øyvind Larsen (Oslo Jazz), Sebastian Studnitzky (XJAZZ) ja Hollandist pärit agent Danielle Oosterop. Diskussiooni veab eest Minna Huuskonen (Music Finland).

Ootame paneelil osalema kuni kümmet Eesti jazzivaldkonnas tegutsevat artisti ja/või muusikaprofessionaali. Vestluses on teemadena üleval jazzivaldkonna areng ja toimimine eri riikides. Samuti jäetakse aega küsimusteks ja vastusteks.

Registreeruda saad SIIN lingil kuni 14. septembrini või kuni kohtade arvu täitumiseni.

Paneelil saab osaleda vaid kehtiva COVID-tõendi esitamisel.

European Jazz Conference “Shapes of Jazz to Come” suunab pilgu tulevikku ning on läbi aegade üks suuremaid ja olulisemaid muusikaettevõtluse sündmuseid Eestis. Konverents on iga-aastane rändav suursündmus, mida Tallinn võõrustas ka kümme aastat tagasi Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 programmi raames. Lisaks konverentsiprogrammile on toimumas ka mitmekesine kontserdiprogramm, mille piletid on muusikasõpradel võimalik soetada Piletilevist.

Seotud uudised