Uudised

Osale seminaril “Fännibaasi kaasamine ja kasvatamine läbi meililistide”

Ootame kõiki, kes soovivad teada rohkem meililistide olulisusest muusika turundamisel, osalema “Fännibaasi kaasamine ja kasvatamine läbi meililistide” seminaril reedel, 12. veebruaril kell 17.00. Seminar toimub Zoom keskkonnas.

Meililistid ei ole muusikaettevõtluse kõige põnevam teema, kuid uuringud näitavad, et e-mailid on ikka veel 40 korda efektiivsemad kui sotsiaalmeedia.
Sellel 2,5-tunnisel koolitusel selgitab Cyber PR Music looja Ariel Hyatt, kuidas ehitada üles oma meililisti ja räägib strateegiatest, mis panevad fännid kirju avama ja tegutsema.

Koolituse juurde kuuluvad kaks presentatsiooni ja hulk Cyber PR töölehti, et õpitut koheselt rakendada.

Ariel Hyatt, kes on olnud edukas ettevõtja juba üle 20 aasta. Ta juhib New Yorgis Cyber PR’i – artistide arenduse, sotsiaalmeedia ja sisustrateegia firmat, mis annab ühtlasi nõu, kuidas veebis oma projektidega rohkem mõju avaldada. Ta on andnud koolitusi 12 riigis üle 100 000-le loovettevõtjale, ühtlasi on ta ka nelja sotsiaalmeedia, turunduse ja ühisrahastuse teemalise menuki autor. Tema uusim raamat “Crowdstart: The Ultimate Guide to a Powerful and Profitable Crowdfunding Campaign” jõudis Amazon’i muusika, investeerimise ja ettevõtluse kategooriates müügitabelite tippu.

seminaril OSALEMINE

Osalustasu: 25/18* €
*Hind Music Estonia liikmetele

Toimumiskoht: Zoom

Zoomi link saadetakse registreerunud osalejatele hiljemal päev enne koolituse toimumist. Seminar toimub inglise keeles.

Kõigil osalejatel palutakse koolitusel osalemisel ka digiallkirjastada registreerimisleht, et kinnitada oma osalust. Vastav info saadetakse osalejale meilile.

registreerimine

Küsimuste korral kirjutage: info@musicestonia.eu

Koolitust toetab EAS Euroopa Regionaalfondi vahenditest.


Seotud uudised