Uudised

Liitu Eesti delegatsiooniga Reeperbahn festivalil ja kandideeri muusikaprogrammi kuni 4. juulini! 

Liitu Eesti delegatsiooniga Reeperbahn festivalil ja kandideeri muusikaprogrammi kuni 4. juulini! 

Music Estonia koordineerib taaskord Reeperbahn festivalil Eesti delegatsiooni. Sel aastal on meil suur rõõm teatada, et oleme samuti organiseerimas Eesti enda lava, mis tähendab, et kuni neli ekspordivalmis Eesti artisti saavad võimaluse mängida Euroopa tähtsaimal esitlusfestivalil. Lisaks toetab Music Estonia esinejaid osalise sõidutoetusega ja PR-abiga kohapeal. 

Registreerimine on avatud kuni neljapäeva, 4. juulini (kuni kell 23.59) Reeperbahn lehel:  https://www.reeperbahnfestival.com/en/submissions. Arvesse võetakse ka kõik juba varem saadetud taotlused. 

Euroopa suurima esitlusfestivali ja rahvusvahelise popkultuuri platvormina tuntud Reeperbahn Hamburgis on muusikamaastiku kogunemise üheks haripunktiks. Muusikaprogramm pakub kontserte igale maitsele žanrites indie-st, popist, rokist, folkist ja laulja-laulukirjutajast kuni elektroonika, hip-hopi, souli, jazzi ja klassikani. Tegelikult mängisid juba ammu enne suuri läbimurdeid Reeperbahni festivalil sellised artistid nagu Bon Iver Ameerikast, Ed Sheeran ja Lewis Capaldi Ühendkuningriigist, Sigrid ja Aurora Norrast ning Annenmaykantereit ja Kraftklub Saksamaalt. 2024. aasta 19. Reeperbahni festivali moto on “Let the Music Grow” („Lase muusikal kasvada”).

Eesti esitlusõhtuks on eelkinnitatud kolmapäeva, 18. septembri õhtu Chikago kontserdipaigas, millele eelneb vastuvõtt. Samuti toimub taaskord koostöös Hamburg Music esindusorganisatsiooniga festivali jooksul delegatsiooni võrgustumisüritus rahvusvaheliste muusikaprofessionaalidega.

Delegatsiooniga liitujatele saame pakkuda ka registreerimise sooduskoodi, mis teeb passi hinnaks 319 eurot (sh käibemaks ja süsteemi tasu). Eesti delegatsiooniga liitumiseks ja sooduskoodi saamikseks pöördu projektijuhi Greete Paršini poole: greete@musicestonia.eu.

Music Estonia koostööpartneriteks on Tallinn Music Week ja Raadio 2. Projekti toetab Kultuuriministeerium.