Uudised

Wisseloord Academy avab sügisel Tallinnas ainulaadse akadeemia

Mainekas Wisseloord Academy avab sügisel Tallinnas ainulaadse akadeemia, kus teadmisi saab ammutada Euroopa muusikavaldkonna tipptegijatelt!

Wisseloord Studios, mis tegutseb juba 1978. aastast, on maailma tuntuim muusikastuudio ja muusika hariduskeskus Euroopas. Tänavu sügisel avavad nad Hilversumi, Pariisi ja Milaano kõrval muusikaakadeemia ka Tallinnas, koostöös muusikakirjatusega FAAR MUSIC.

Wisseloord Studios direktor ja prantsuse muusikaprodutsent Malik Berrabah sõnab: “Wisseloord Academy pakub täiesti uudset popmuusika õpiformaati Eestis, kus talendid töötavad põhjalikult oma loomingu ja loomeprotsessi kallal ning lisaks ka konkreetsete eesmärkide suunas, mis abistavad jõuda tõsiseltvõetavaks tegijaks Euroopa muusikatööstuses.” Ta lisab, et tipptegijatega toimuvad kontakttunnid ning õppemoodulid käsitlevad kõike muusika loomise poolelt kui ka muusikaäri toimimise osas.

Õpetajateks on paljude seas näiteks muusikaprodutsent ja laulukirjutaja Therry M-L, kes on koos töötanud Taylor Swifti, Celine Dioni ja David Guettaga. Muusik ja produtsent Ramon Gington, kelle koostöönimistusse kuulub näiteks Drake. Philippe Weiss, kes on töötanud Madonna, Dua Lipa, Alicia Keys’i loominguga ning veel ridamisi tasemel Euroopa produtsente ja laulukirjutajaid. Ühtlasi on õpetajate nimistus ka Eesti enda tegijad, näiteks Stig Rästa, Karl Killing ja Vallo Kikas. Loe õpetajate kohta lähemalt siit.

Wisseloord Studios on muusikat salvestanud maailma nimekaimad artistid, nagu The Rolling Stones, Chris Brown, 50 Cents, Sting, David Guetta ja paljud veel.

Kursusele on oodatud artistid, autorid, heliloojad, produtsendid ja biidi-loojad, kes soovivad end arendada teadmiste ja oskuste poolelt, kui ka karjääri edendamise ja võrgustiku täiendamise osas. Kursused, moodulid ja rahvusvahelised vahetusprogrammid on spetsiaalselt loodud õppija isikliku arengu tagamiseks.

Õppetöö toimub FAAR MUSIC stuudios Tallinnas, Ahtri 12.

Kandideerimiseks Wisseloord Academy’sse tuleb kokku leppida kohtumine SIIN!
Lisainfo leiad SIIT!