Uudised

Selgunud on WOMEXil osalevad muusikaettevõtted

25.–29. oktoobril 2023 toimub WOMEX – World Music Expo – A Coruñas, Galicias, Hispaanias. Festival toob kokku üle 2600 professionaali (sh 260 artisti) 90 riigist. Festival esitleb laia skaalat uuemast globaalmuusikast ja selles tegutsejaid.

Selleaastasel WOMEX esitlusfestivalil leiab aset ka Balti fookus ja festivali ametlikus programmis astub üles Puuluup.

Music Estonia on hea meel teha teatavaks need kaheksa valitud artisti ja muusikaettevõtet, kes tänavusel WOMEXil osalemiseks toetust said:

Music Estonia tiimist osalevad:

  • Ave Tölpt (tegevjuht)
  • Ann Mäekivi (kommunikatsioonijuht)
  • Sebastian Buccioni (projektijuht)

Avaldusi hindas Ave Sophia Maria Tölpt (Music Estonia), Jaan Jaago (Eesti Autorite Ühing), Madli-Liis Parts (Kultuuriministeerium) ja Tarmo Noormaa (Eesti Pärimusmuusika Keskus). Žüritööd juhtis Music Estonia projektijuht Sebastian Buccioni.

 

Delegatsioonile ettenähtud tegevused: 

Music Estonia tänab kõiki taotlejaid. Tänu aktiivsele osavõtule on Eesti esindatud põneva valikuga Eesti muusikast. Loodame, et meil on võimalik ka edasipidi meie muusikaettevõtteid konverentsidele minekuks toetada. EAÜ ja ME ekspordifond on endiselt avatud kuni viiele ettevõttele reisitoetuse saamiseks. Muusikavaldkonna professionaalidele on toetuse suurus maksimaalselt 500 eurot taotluse kohta Euroopas.

NB! WOMEX-i suvehind (396 eurot km-ga) kehtib 25. augustini. Õpilased saavad registreeruda hinnaga 165 eurot (km-ga).

Siin lingil saab registreeruda Eesti delegatsiooni. Delegatsioonikood peaks olema automaatselt sisestatud. Juhul, kui koodi automaatselt ei ilmu, siis sisestage see käsitsi: NFrPXGJ3aH

Varem WOMEX-il osalenutel on juurdepääs oma kontole virtualWOMEX keskkonnas oma sisselogimisandmetega. Kui olete oma virtualWOMEX-i sisselogimisandmed unustanud, siis saate küsida uue parooli siin lingil.

 

Delegatsiooni koordineerib Music Estonia, ametlikeks partneriteks on Eesti Pärimusmuusika Keskus, Klassikaraadio ja Tallinn Music Week. Projekti rahastab Eesti Kultuuriministeerium ja Balti Kultuurifond (partneriteks Leedu Muusika Infokeskus (juhtpartner) ja Läti Muusika Infokeskus). Delegaadid saavad toetust ka Eesti Autorite Ühingust.

 

Delegatsiooni kontakt: Sebastian Buccioni, sebastian@musicestonia.eu