Uudised

Liitu Classical:NEXT 2024 Eesti delegatsiooniga

Ootame kõiki soovijaid liituma klassikalise- ja nüüdismuusika esitlusfestivali ja konverentsiga Classical:NEXT Eesti delegatsiooniga, mida koordineerib Music Estonia. Koostööpartneriks on Eesti Muusika Infokeskus. Kuni 22.03 kehtib early bird hind 380 eurot (lisandub käibemaks).

Classical:NEXT toimub tänavu 13.–17. mail Berliinis, olles üks olulisemaid iga-aastaseid kohtumispaiku klassikalise ja nüüdismuusika professionaalidele, hõlmates messi, konverentsi ja esitlusfestivali programmi. Lisaks võrgustumisüritusele on Classical:NEXT end tõestanud ka võtmevõimalusena uute talentide, uute loominguliste ideede ja tulevikku suunatud äritavade edendamiseks ja tutvustamiseks. Sündmuse peamine eesmärk on pakkuda osalevatele ettevõtetele, organisatsioonidele ja muusikatööstuse professionaalidele võimalust luua uusi ja arendada olemasolevaid rahvusvahelisi kontakte ning koostööprojekte. Enne pandeemiat tõi Classical:NEXT kokku peaaegu 1800 klassikalise ja kaasaegse muusika professionaali umbes 50 riigist.

Music Estonia on eestvedanud sündmuse Eesti delegatsiooni alates 2016. aastast. Sel korral ühendame jõud Läti Muusika Infokeskusega, kellega moodustame ühise messiala. Samuti korraldame delegatsioonile eelürituse nii Eestis ühiste eesmärkide seadmiseks kui ka Saksamaal Berliinis Eesti Saatkonnas kohapeal, kuhu on võimalus kutsuda endale olulisi kontakte. Lisaks toimub kohapealne Eesti vastuvõtt.

Kui oled end festivalile delegaadina registreerinud, palun anna meile teada, et saaksime sind liita Eesti delegatsiooni tegevustega ning alustada info kogumisega. Esitlusfestivalide kontaktiks on meie projektijuht Greete Paršin (greete@musicestonia.eu).

Esitlusfestivalil osalemiseks saab toetust taotleda EAÜ ja Music Estonia ekspordifondist.