Uudised

Liitu WOMEX 2024 Eesti delegatsiooniga

Ootame kõiki soovijaid liituma Eesti delegatsiooniga maailmamuusikamessil ja esitlusfestivalil WOMEX, mis toimub sel aastal 23.–27. oktoober Manchesteris, Inglismaal.

Igal aastal väisab WOMEXit üle 2600 külastaja enam kui 90 riigist, tegu on pärimus- ja maailmamuusika professionaalide ühe tähtsaima kohtumispaigaga. Ka sel aastal koordineerib Music Estonia koostöös Eesti Pärimusmuusika Keskusega delegatsiooni, Baltimaade ühist messiala, võrgustumisüritust professionaalidega sihtkohariigist ja vastuvõttu. Kuni 28.06 kehtib SMART RATE hind. Kasutades Music Estonia network koodi hESNm5MCVi saab veel täishinnast (320€ net.) 40€ alla, ehk siis 280€ netto piletihind.

Tutvu festivaliga.

Registreeri end WOMEX Eesti delegatsiooni:

Smart Rate kuni 28. juunini 320€*
Summer Rate kuni 30. augustini 360€*
Late Rate kuni 27. septembrini 390€*
Sprint Rate kuni 18. oktoobrini 410€*
Walk-Up Rate ürituse toimumise ajal 430€*

Hind tudengitele kogu registreerumisperioodi vältel: 150€* (kehtiva tudengikaardi olemasolu vajalik, ei saa ametlikult ühtegi ettevõtet esindada).

*kõigile hindadele lisandub Ühendkuningriigi käibemaks 20%.

Delegatsiooni koordineerib Music Estonia. Kui oled end festivalile delegaadina registreerinud, palun anna meile teada, et saaksime sind liita Eesti delegatsiooni tegevustega ning alustada info kogumisega. Esitlusfestivalide kontaktiks on meie projektijuht Greete Paršin (greete@musicestonia.eu).

Palume kindlasti täita ära ka ankeedi, millest saadud infot kasutame brošüüri koostamiseks ja kohapealseks networking-ürituse korraldamiseks.

Toetust saab küsida EAÜ ja Music Estonia ekspordifondist.