Uudised

Music Estonia tiimiga liitus projektijuht Greete Paršin

Greete Paršin on Music Estonia meeskonna uus projektijuht, kelle põhiliseks fookuseks saab olema delegatsioonide koordineerimine rahvusvahelisetele muusikasündmustele ning koostöö Euroopas ja väljaspool, lisaks ka ekspordifondi haldamine. Greete on pikaaegse rahvusvahelise ürituskorralduse kogemusega kultuurikorraldaja, kes on loonud luksuslikest õhtusöögielamustest, muusika- ja filmifestivalide, kontsertide, näituste ja teatrielamusteni. Karjääri muusikatööstuses on ta varasemalt teinud bändi Holy Motors managerina, New Yorgis plaadifirmade Beggars Group ja Wharf Cat Recordsi projektijuhi assistendina ja tagasi Eestisse naastes programmijuhina Von Krahlis ja Maidla Nature Resort´is. Greete mitmekülgsesse portfelli mahub veel oma isiklik ettevõte kaubanduses ja töö turundus- ja kommunikatsioonijuhina kultuurivaldkonnas.

Greete ütleb: “Suure rõõmu ja elevusega liitun Music Estonia meeskonnaga, et koos suurte eesmärkide poole liikuda. Minu missioon on soodustada Eesti muusikatööstuse arengut professionaalseks, kasumlikuks, innovaatiliseks ja rahvusvaheliseks sektoriks, mis loob ja ekspordib edukalt ülemaailmselt konkurentsivõimelisi teenuseid ja tooteid. Loodan tiimi lisada värsket ja isemoodi initsiatiivi.”

Tervitame Greetet elevusega enda tiimi ning soovime talle palju edu uues rollis! Tema esimesteks juhitud delegatsioonideks saavad olema jazzahead! ja Classical:NEXT.

Greetega saab ühendust aadressil greete@musicestonia.eu.