Uudised

Music Estonia tiimiga on liitunud projektijuht Sebastian Buccioni ja Live Music Estonia haru juht Silvia Käsk

Rõõm on teatada, et meie tiimiga on sellest nädalast liitunud projektijuhina Sebastian Buccioni, kes veab korraldaja ja kunstilise juhina eest Kanadas toimuvat Estonian Music Weeki ning asub nüüd Eestisse elama ja Live Music Estonia haru juhina Silvia Käsk, kes jätkab paralleelselt tööd ka MUBA muusikaettevõtluse õppekoordinaatorina. 

Sebastian Buccioni fookusteemadeks saavad olema Eesti esindatuse ja delegatsioonide koordineerimine rahvusvahelistele muusikamessidele, esitlusfestivalidele ja konverentsidele. Välispartnerite ja kontaktidega suhete hoidmine ning nende Eestisse kutsumine valdkonnale oluliste sündmuste või eriprojektide raames. Samuti eelseminaride ja võrgustumisürituste korraldamine suurematele delegatsioonidele ja ekspordi nõustamine.

“Olen varasemalt Music Estoniaga palju koostööd teinud, seetõttu ootan väga tiimiga liitumist. Minu eesmärk on jätkata Eesti artistide tutvustamist Kanadas ja kasutada oma kontakte nende hüvanguks ning suurendada Eesti muusikatööstuse tutvustamist globaalselt ja uute kontaktide sõlmimist Põhja-Ameerika ja ka Aasia suunal. Hindan avatud vestlusi artistide, nende manageride ja teiste esindajatega, et leida erinevatel turgudel neile sobivaid eesmärke ja võimalusi.” 

Sebastianiga saab ühendust võtta aadressil: sebastian@musicestonia.eu.

Silvia Käsk asub tööle Live Music Estonia haru juhina. Music Estonia haru Live Music Estonia eesmärk on Eesti kontserdikultuuri edendajate esindamine ning nende tegevuse ja arengu mitmekülgne toetamine.

Silvia fookuses saavad olema Live Music Estonia võrgustiku koordineerimine, elava muusika valdkonna huvide esindamine nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt, Euroopa kontserdipaikade ja korraldajate võrgustiku Live DMA tööst osavõtt, (rahvusvaheliste) koostööprogrammide ellukutsumine, sektorist andmete kogumine ja kontaktvõrgustiku igakülgne arendamine.

“Super lahe on pärast mitmeaastast koostööd Music Estoniaga tulla juhtima selle haru Live Music Estoniat. Minu eelkäijate poolt on ära tehtud väga oluline töö ja nüüd saan anda omapoolse panuse kontserdikorralduse arengule Eestis. Soovin keskenduda eelkõige ürituste turvalisusele, omavahelisele koostööle ja kogemuste vahetamisele.”

Silviaga saab ühendust võtta aadressil silvia@musicestonia.eu.

Tutvu kõigi Music Estonia inimeste ja nende tegevusvaldkondadega siin: https://www.musicestonia.eu/inimesed

Seotud uudised